Класиране сезон 2012

Статистика: 69 подиума

  • 39 1-ви места
  • 21 2-ри места
  • 9 3-ти места

Класирания сезон 2012 MTB

Анелия Карагьозян
Национален шампион по маратон и вицешампион крос-кънтри
Балканиада крос-кънтри 6-то място

  • Купа Зарата Ст. Загора  1-во място
  • Ultra Challenge Тасос 120 km – 1-во място
  • MTB Thassos 2-ро място
  • Стоте могили, Исперих – 1-во място
  • Siven Karlovo XC Cup – 1-во място
  • Pirin Run – 1-во място
  • Врачански балкан 1-во място
  • Обиколката на Витоша, 1-во място жени
  • Чумерна икачване 1-во място, спускане 1-во място
  • Узана XCO 2-ро място
  • Държавен шампионат Пампорово XCO 2-ро място
  • 24-часов маратон 1-во място
  • Salcano Balkan Cup – 6 място Балкаско първенство, 7-мо място Salcano Grand final
  • XC Купа Средна гора Ст. Загора 1-во място
  • Купа Мургаш, Държавен шампионат маратон, 1-во място
  • Riders Attack 1-во място

 

Венета Пандохова

  • Устрем Вело Фест 2012- 1-во място
  • Зарата 2012 – 1-во място Девойки
  • Исперих – 2-ро място Девойки
  • Karlovo XC Open Cup – 2-ро място Девойки
  • Salomon Challenge (Pirin Run 2012) – 3-то място Жени
  • Национална Купа Узана – 2-ро място КАДЕТИ
  • Шуменско Плато – 1-во място Девойки

 

Тодор Ангелов
Национален шампион в дисциплините крос-кънтри и маратон
Балканиада крос-кънтри 5-то място

  • Велофест Устрем 1-во място
  • ХС „Купа Зарата“ – 2-ро място
  • Ultra Challenge Тасос 120 km 2-ро място
  • MTB Thassos  4-то място (мъже)
  • Стоте Могили в Исперих 1-во място
  • Карлово ХС Купа 2012 – 1-во място
  • Вело-рали из Врачанския Балкан 2012- 1-во място
  • Обиколката на Витоша 2012 – 2-ро място
  • ХС Църна Трава,Сърбия (UCI 3 категория) – 2-ро място (мъже Елит)
  • ХС „Купа Узана“ – 1-во място (мъже)
  • Национален Шампионат по ХС в Пампорово – 1-во място
  • Вело-рали „Път за Никъде“ 2012 в Банско – 1-во място
  • Вело-рали „3 Чуки“ в Чипровци 1-во място
  • 24-часов МТБ Маратон – 1-во място (мъже соло)
  • Балканиада 5-то място
  • ХС Купа „Средна Гора“ 2-ро място
  • Вело-рали „Черни Връх“ 2-ро място
  • ХС „Шуменско Плато“ – 2-ро място
  • Купа „Мургаш Максбайк“ 2012 – Национален Шампионат ХС Маратон 1-во място
  • Вело-рали „Riders Attack“ – 1-во място

 

Добрин Лиловски
Национален шампион в дисциплините крос-кънтри и маратон
Вицешампион на шосе общ старт
Балканиада крос-кънтри 4-то място

Шосе:

  • Купа“Долината на розите и тракийските царе“2012 2-ро място
  • Tour of Thassos ROAD RACE 2012 5-то място
  • Купа катерач „ИА БАНК“2012 2-ро място
  • Държавен Личен Шампионат шосе 2-ро място

Крос-кънтри:

  • Купа „Зарата“2012 1-во място
  • Thassos MTB CUP 2-ро място
  • Национален крос-кънтри за ученици Исперих 1-во място
  • Купа“100-те“ 2-ро място (мъже)
  • Pirin Run 2012 1-во място
  • Национална купа Узана 2012 MTB-XC 1-во място
  • Държавен Личен Шампионат XCO 1-во място
  • Балканско първенство XCO 4-то място
  • Вело рали „Средна гора“ 1-во място
  • Шуменско плато 1-во място
  • Национален шампионат –маратон „Мургаш-MAXBIKE“ 1-во място

 

Румен Стоянов
Вицешампион крос-кънтри юноши старша възраст

Десислав Неделчев
Вицешампион маратон /-23г./

  • Велофест Устрем – 2-ро място
  • ХС „Купа Зарата“ – 3-то място
  • Вело-рали „Черни Връх“ – 6-то място
  • „Шуменско Плато“ – 3-то място
  • Купа „Мургаш Максбайк“ 2012 – Национален Шампионат ХС Маратон – 2-ро място (мъже под 23)

Васил Василев
3-то място Национален шампионат крос-кънтри
8-мо място Балканиада крос-кънтри

  • Карлово ХС – 3 място
  • Вело-рали из Врачанския Балкан – 4 място
  • Обиколката на Витоша – 6 място
  • Национален Шампионат ХС Пампорово – 3 място
  • Вело-рали „3 Чуки“ – 3 място
  • Балканиада – 8 място
  • ХС Купа „Средна Гора“ – 4 място
  • Вело-рали „Черни Връх“- 4 място
  • ХС „Шуменско Плато“ – 4 място
  • Ultra Challenge Тасос 120 km – 9-то място
  • MTB Thassos Cup – 14-то място
  • Crna Trava Balcan cup – 2-ро място
  • Път за никъде – 2-ро място
  • 24 часов маратон – 1-во място щафети
  • Велорали Rider’s Attack – 4-то място

 

Класирания сезон 2012 Шосе

Второ място старша възраст отборен шампионат Пазарджик: /Добрин Лиловски, Виктор Колев, Румен Стоянов, Цветан Стаменов, Стефан Иванов /

 

Добрин Лиловски

  • Вицешампион общ старт шосе
  • Изкачване на Бузлуджа 2-ри
  • Изкачване Българка 1-ви

 

Виктор Колев

  • Купа „Илия Кръстев“ 2-ри
  • Купа „Олимпия“ 4-ти
  • Национален шампионат шосе 6-ти

 

Цветан Стаменов

  • Купа „М.Димов“ 2-ри
  • Купа Олимпия /Румъния/ 3-ти
  • Обиколка на Добруджа /Румъния/ 4-ти