Класиране сезон 2010

Отборно класиране

Държавен отборен шампионат шосе: 7-ми

Държавен отборен шампионат планинско колоездене мъже: 2-ри

=============================================================


Виктор Колев (Юноши старша възраст)

Шосейно колоездене:

8-ми Купа „Шипка”

4-ти критериум Казанлък

5-ти Изкачване на бузлуджа

3-ти критериум Пазарджик

7-ми Купа Милко Димов

19-ти Купа „Добрич”

20-ти Купа „Несебър”

Национален шампионат шосе:

10-ти индивидуално по часовник

23-ти общ старт

40-ти Yungster Tour, Австрия

7-ми Junior Tour- Румъния

2-ри втори етап Junior Tour- Румъния

Планинско колоездене:

1-ви Национален шампионат планинско колоездене-маратон

1-ви Купа „Мургаш”

3-ти Купа „Узана” МТВ

=============================================================

Теодор Тодоров (Мъже)

 

1-ви Национален шампионат планинско колоездене-спускане (Hardtail)

3-ти Shambala open cup- гр.Сопот

3-ти Пловдив

=============================================================

Анелия Карагьозян (Жени)

Планинско колоездене

1-ва Национален шампионат планинско колоездене

3-та Балканиада-Сърбия

1-ва 24 часов маратон гр.Пловдив

1-ва Купа „Узана”

1-ва Велорали Средна Гора

=============================================================

Радослав Матеевски (Мъже)

 

 

4-ти Национален шампионат планинско колоездене

3-ти Купа „Шумен”

=============================================================

Румен Стоянов (Юноши старша възраст)

Планинско колоздене:

 

1-ви Купа „Шумен”

2-ри Национален шампионат планинско колоездене-маратон

4-ти Национален шампионат планинско колоездене

2-ри Купа „Узана”

2-ри Купа „Исперих”

4-ти Велорали „Узана”

3-ти Велорали  „Средна Гора”

Шосейно колоездене:

 

25-ти Купа „Шипка”

22-ри Критериум Казанлък

28-ми Изкачване на Бузлуджа

17-ти Купа „Добрич”

21-ви Купа „Несебър”

Национален шампионат шосе:

13-ти индивидуално по часовник

54-ти Yungster Tour, Австрия

21-ви Junior Tour- Румъния

=============================================================

Добрин Лиловски (Юноши младша възраст)

 

 

Планинско колоездене:

3-ти Купа „Шумен”

Шосейно колоездене:

 

Национален шампионат шосе:

 

14-ти общ старт

35-ти индивидуално по часовник

22-ри Купа „Несебър”

54-ти Купа „Добрич”

=============================================================

Самуил Витанов (Юноши старша възраст)

39-ти Изкачване на Бузлуджа

41-ви Купа „Милко Димов”

32-ри Купа „Добрич”

52-ри Купа „Несебър”

Национален шампионат шосе:

24-ти индивудално по часовник

30-ти общ старт

=============================================================

Георги Георгиев (Юноши старша възраст)

 

Национален шампионат- шосе :

22-ри индивидуално по часовник

21-ви общ старт

15-ти  крайно класиране Junior Tour- Румъния

9-ти 3-ти етап Junior Tour- Румъния

=============================================================

Росен Йорданов (Юноши старша възраст)

 

Национален шампионат- шосе :

 

29-ти индивидуално по часовник

16-ти общ старт Купа „Несебър”

15-ти крайно класиране Купа „Несебър”

15-ти 2-ри етап Купа „ Несебър”

=============================================================


Николай Стамболийски (Мъже)

Планинско колоездене:

7-ми Национален шампионат планинско колездене

2-ри Велорали „Узана”

2-ри Велорали „Средна Гора”