Класиране сезон 2011

Планинско колоездене крос-кънтри /XC/

Анелия Карагьозян

  • Първо място Национален Шампионат ХСО-Боровец
  • Първо място Национален Шампионат XCM-Мургаш  
  • Второ място Обиколка на Тасос, Гърция
  • Четвърто място ”Emmedue Cup”, Плоещ Румъния
  • Първо място Купа „Стара Загора”
  • Първо място Купа „N Bike”
  • Първо място „Карлово XC Cup”
  • Първо място Изкачване на вр.Чумерна
  • Първо място Изкачване на вр.Ботев
  • Първо място Велорали „Средна гора”

Добрин Лиловски

  • Първо място Национален Шампионат ХСО-Боровец
  • Първо място Национален Шампионат XCM-Мургаш
  • Първо място Купа „N Bike”
  • Първо място Маратон „Шуменско Плато”
  • Второ място Велорали „Средна Гора”

Румен Стоянов

  • Второ място Маратон „Шуменско плато”
  • Трето място Велорали „Черни Връх“
  • Четвърто място Национален Шампионат ХСО-Боровец
  • Четвърто място Купа „N-BIKE”

Планинско колоездене спускане /DH/

Явор Янков

  • Първо място Национален Шампионат по спускане / DH / Боровец
  • Трето място  Shambhala “Open Cup”,  Сопот
  • Пето място „Троян Маунтин Хил”

Теодор Тодоров

  • Първо място „Троян Маунтин Хил”
  • Пето място Национален Шампионат  по спускане / DH /  Боровец

Слави Илиев

  • Второ място  Национален Шампионат по спускане / DH / Боровец
  • Седмо място  Shambhala “Open Cup”,  Сопот

Борислав Попов

  • Четвърто място  Национален Шампионат по спускане / DH / Боровец

Михаил Добрев

  • Четвърто място  Shambhala “Open Cup”,  Сопот
  • Седмо място  Национален Шампионат по спускане / DH / Боровец

Шосейно колоездене

Отборно класиране – четвърто място

Виктор Колев

  • Шесто място  Национален Шампионат шосе общ старт,  Сливен
  • Второ място общ старт „Добрич”
  • 13-то място многоетапно състезание “Criteriu  Juniori “ Констанца, Румъния

Георги Петков

  • Трето място Купа „Милко Димов-Илия Кръстев” Сливен
  • 9-ти Национален Шампионат шосе- 20км инд. по часовник, Сливен
  • 13-ти Национален Шампионат шосе-общ страт, Сливен
  • 10-ти Национален шампионат шосе-многоетапни състезания
  • 9-ти  многоетапно състезание “Criteriu  Juniori “ Констанца, Румъния
  • 8-ми Купа „Херман” Добрич
  • 9-ти Купа”Еко Асорти” Сливен

Цветан Стаменов

  • 5-ти Купа „Херман” Добрич
  • 6-ти Купа „Шипка”
  • 7-ми  Купа „Милко Димов-Илия Кръстев” Сливен
  • 8-ми Купа „Ниро” Букурещ, Румъния
  • 12-ти Национален Шампионат шосе- 20км инд. по часовник, Сливен
  • 15-ти Национален Шампионат шосе-общ страт, Сливен

Юсеин Юсеин

  • 10-ти Национален Шампионат шосе-общ старт
  • 10-ти „Изкачване на Бузлуджа”
  • 10-ти  Купа „Еко Асорти” Сливен